



- Laagste prijs garantie
- Veilig betalen - tot € 2500,- verzekerd
door Trusted Shops - Verzendkosten NL € 7,95
BE € 10,95 (zwaar € 19,95) - 14 dagen niet goed geld terug
zorgeloos uw aankoop doen
Geef je MERCEDES SL (R230), van zowel de periode 2001-2006 als 2006-2011, een upgrade met ons derde remlicht. Ondanks dat dit remlicht geen officiële goedkeuring heeft, is het een uitstekende vervanger van het originele remlicht. Het verhoogt niet alleen de veiligheid en zichtbaarheid op de weg, maar dankzij de geavanceerde PCB LED-technologie en IC-besturing ben je ook verzekerd van een lange levensduur en minimale kans op doorbranden. Bovendien zorgt de nauwkeurige installatie en de goede waterdichtheid ervoor dat dit remlicht altijd optimaal functioneert, ongeacht de weersomstandigheden.
Dit LED remlicht is niet alleen een betrouwbare upgrade voor je standaard remlicht, het geeft je MERCEDES SL ook een moderne look. Met het OEM-nummer A230820085 past het perfect, wat de installatie eenvoudig en zorgeloos maakt. Door te kiezen voor dit LED remlicht til je zowel de veiligheid als het uiterlijk van je MERCEDES SL naar een hoger niveau.
Details:
Passend op:
Dit product is speciaal ontwikkelt voor de tuning markt. In onze productlijn vind je verlichting en carrosserie artikelen. Bij al onze producten zetten we de serie bouwjaren in de titel en/of beschrijving. Bij het bestellen is het belangrijk om te kijken of uw auto in de reeks van de aangegeven bouwjaren valt. Indien de uitvoering van uw auto van belang is (bijvoorbeeld Sedan of Hatchback); dan geven wij dat ook aan in de beschrijving. Al onze producten zijn nieuw en bevatten 2 jaar fabrieksgarantie.
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..
We hebben een speciale aanbieding voor jou!
Gebruik de code V1k1ng en ontvang direct 5% korting op je aankoop.
Kopieer de kortingscode hier: